Motīvs? 3

Motīvs? 3

pirmdien, 8. maijā 23:00

Kriminālseriāls, kura sižets tiek veidots netipiski. Vankūverā notiek slepkavības, kas visas tiek atklātas. Katras sērijas sākumā tiek noskaidrota ne tikai upura indentitāte, bet top zināms arī vainīgais. Galvenais jautājums, uz kuru koncentrējas izmeklēšanas vienība, ir – kāpēc ir noticis noziegums? Kas bijis kopīgs upurim un slepkavam un kādi motīvi vadījuši to veikt noziegumu. Vankūveras slepkavību izmeklētāja Endžija Flinna šķetina lietas pa pavedienam vien, līdz izprot noziedznieku, viņa dzīvi un viņa iemeslus. Bieži vien tas izdodas vien tad, kad slepkava tiek notverts.

Šajā epizodē

13. sērija Nevils Montgomerijs ir noslepkavojis Mariju Snovu. Divi aculiecinieki ir redzējuši Marijas līķi uzgāžamies uz stāvošas mašīnas pēc kritiena no tuvējās mājas septītā stāva. Viss liecina, ka nāve iestājusies tieši kritiena rezultātā. Izmeklētāji ir pārliecināti, ka Nevils ir vainīgs, tomēr izmeklēšanas pavedieni vedina uz citām pēdām un citiem pierādījumiem.

Sezona #3, epizode #13

Ražots: US

Gads: 2015

Žanrs: Drāma / Detektīvs

Lomās: Brendans Penijs (Brendan Penny), Luiss Fereira (Louis Ferreira), Kristīne Lemana (Kristin Lehman) Brendans Penijs (Brendan Penny)